Skip to product information
1 of 4

Апарат за готвење јајца (ПРЕМИУМ ЦЕНА)

Апарат за готвење јајца (ПРЕМИУМ ЦЕНА)

⭐⭐⭐⭐⭐ 4.7/5
Regular price ден 628.00 MKD
Regular price Акција ден 628.00 MKD
Акција Цена
Дали ви е смачено од полуварени јајца и да трошете драгоцено време обидувајќи се да ги сварите правилно?

Не гледајте подалеку од готвачот на пареа за јајца 7-во-1!

Овој неверојатен мал апарат може да свари до 7 јајца одеднаш, совршено сварени за помалку од 10 минути.

😱 НИКОГАШ ПОВЕЌЕ НЕ ГОТВЕТЕ ВАКА👇👇😱

🐔АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ🐔
Функционален и 100% оригинален дизајн. Има автоматско исклучување, нема да мора одвреме-навреме да проверувате додека не бидат подготвени.
Тоа ја прави целата работа за вас!
Неговиот капацитет варира од 1 до 7 јајца.
Вклучува чаша за мерење вода за да се добие прецизното време за готвење, во зависност од видот на јајцата што ги сакате (меко варени, тврдо варени итн.)

Практично и безбедно за употреба.

 

View full details