Skip to product information
1 of 5

ЕЛЕКТРИЧЕН МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН СЕЦКО

ЕЛЕКТРИЧЕН МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН СЕЦКО

⭐⭐⭐⭐⭐ 4.7/5
Regular price ден 950.00 MKD
Regular price ден 1,390.00 MKD Акција ден 950.00 MKD
Акција Цена

Предности при користење на овој производ

✅ Различна храна - Исецкај секаков вид овошје, зеленчук, па дури и месо без проблем!
✅ Брз процес - Заборави на рачното сецкање на храната, што може да потрае подолго време! Мултифункционалниот сецко ја завршува целата работа за неколку секунди.
✅ Без бучава - Електричното мултифункционално сецкање е исклучително тивко и нема да ти пречи на другите задачи.
✅ Мултифункционален уред - Направи каша за твоето дете, здроби јаткасти плодови, направи вкусен милкшејк и многу повеќе!
✅ Едноставно чистење - Практичниот сецко може да се пере на рака, а можеш да го ставиш и во машина за перење со други садови.
БРЗО И ЕФИКАСНО
 
Заштеди време кога сецкаш зеленчук! Овој електричен мини сецко ќе ти помогне брзо и ефикасно да исечкаш зеленчук, како што се лук, кромид, ѓумбир, бибер, морков и ореви.
Со помош на овој сецко, можеш да сецкаш, мелеш, блендираш побрзо и полесно од кога било досега.
Има специјални хируршки ножеви изработени од нерѓосувачки челик, лесни за употреба и лесни за чистење.
Полнење преку USB, така што откако ќе ја наполниш батеријата, добиваш безжичен електричен блендер каде што кабелот нема да те ограничува.
View full details