Skip to product information
1 of 4

КОМБО СЕТ Ротирачки џогер-НЕМА НА ЗАЛИХА

КОМБО СЕТ Ротирачки џогер-НЕМА НА ЗАЛИХА

⭐⭐⭐⭐⭐ 4.7/5
Regular price ден 579.00 MKD
Regular price ден 850.00 MKD Акција ден 579.00 MKD
Акција Цена
Кажете им збогум на главоболките за чистење

Уморни од трошење часови на раце и колена?

Нашите иновативни дизајни ќе го направат бришењето лесно, давајќи ви повеќе време да уживате во работите што ги сакате.

Ви ја претставуваме КОМБО СЕТ Ротирачки џогер + микрофибер џогер,
врвно решение за чистење на вашиот дом!

Исчистете го секој ќош и пукнатина без напор со нашата ротирачка џогер.
Нејзиното вртење лесно ја собира нечистотијата, прашината и нечистотијата, оставајќи ги вашите подови беспрекорни за кратко време.
 
 И со нашата џогер за микрофибер, можете лесно да се справите со секој неред - неговите ултра-апсорбирачки влакна ја блокираат влагата и остатоците за длабоко чистење што можете да го видите и почувствувате.

Инвестирајте во КОМБО СЕТ Ротирачки џогер + микрофибер џогер денес и искусете сосема ново ниво на чистење!
 
View full details