Skip to product information
1 of 4

Лепенки за детоксикација- Киноки

Лепенки за детоксикација- Киноки

⭐⭐⭐⭐⭐ 4.7/5
Regular price ден 299.00 MKD
Regular price ден 599.00 MKD Акција ден 299.00 MKD
Акција Цена
Kinoki Detox перничињата се најновиот и најлесниот начин за целосно отстранување на токсините и отровите од телото… и сето тоа додека спиете!

Во текот на ноќта сите отрови излегуваат од телото и се лепат на Kinoki Detox перничињата кои после станувањето со одлепуваат и се фрлаат во ѓубре.
  • За губење на тежината, подобрување на циркулацијата, подобро спиење, го забрзува метаболизмот, го подобрува расположението, му дава енергија на телото, ги намалува болките и уште многу други придобивки

 

  • Преку загадениот воздух, нездравата храна и водата во човечкото тело влегуваат разни токсини, отрови, тешки метали и сл. Kinoki ги отстранува СИТЕ токсини од вашето тело!
  • Состојки: бамбусов оцет, хитосан, декстрин, докудами, ликвиден лист, турмалин, растителни влакна, витамин Ц – 100% природни состојки со врвен квалитет
  • Со текот на времето овој производ може да ја подмлади вашата кожа и истовремено да ја омекне и осветли, да се бори против мирисот на стапалото
  • Една кутија има 10 парчиња доволни за 5 дневен третман
View full details