Skip to product information
1 of 4

МАШИНКА ЗА ТЕСТЕНИНИ – ИНОКС

МАШИНКА ЗА ТЕСТЕНИНИ – ИНОКС

⭐⭐⭐⭐⭐ 4.7/5
Regular price ден 1,090.00 MKD
Regular price ден 1,690.00 MKD Акција ден 1,090.00 MKD
Акција Цена
Рачна машинка за тестенини за изработување на разновидни тестенини по ваша желба кога и да посакате изработена од Инокс.
Со оваа машина може да правите десетици различни видови на тестенини (од јуфки до шпагети).
Машината исто има и опција за штелување на дебелината на тестото, на пример јуфките може да ги правите во 3 различни дебелини и големина по желба.
Лесна и многу практична за употреба и одржување (иноксот не рѓосува).
Димензии намашинката:
  • Висина 13 см
  • Должина  и Ширина 17 x 17 см
  • Должина на рачката 20 см
View full details