Skip to product information
1 of 4

Мултифункционален кујнски алат

Мултифункционален кујнски алат

⭐⭐⭐⭐⭐ 4.7/5
Regular price ден 399.00 MKD
Regular price ден 599.00 MKD Акција ден 399.00 MKD
Акција Цена

 Мешалка за сечење на лук 

Карактеристики:
Лесен за употреба
Лесен и забавен за користење, само свртете го без напор да мелете цели чешниња лук во совршени парчиња без да ја користите вашата даска за сечење и без јака мирис на вашите раце.
Мултифункционален кујнски алат
Мултифункционален кујнски алат кој може да ги меле сите видови состојки, од лук, до ѓумбир, билки, јаткасти плодови и друго.
Заштедете време
За разлика од обичното пресување, држи повеќе каранфилчиња истовремено, што ви заштедува драгоцено време при готвењето.
Пренослив
Пренослив и компактен гаџет, пригодна големина што го прави доволно разновиден за да се вклопи во секоја кујнска фиока.
Лесно се чисти
Изработен од издржлив пластичен материјал со висок квалитет, лесно се чисти, само исплакнете под славина и оставете го да се исуши или може да се исчисти со бришење со крпа.
View full details