Skip to product information
1 of 5

Премиум влошки

Премиум влошки

⭐⭐⭐⭐⭐ 4.7/5
Regular price ден 399.00 MKD
Regular price ден 599.00 MKD Акција ден 399.00 MKD
Акција Цена

Дали ви треба ублажување на болката во стапалото.

Сакате да ја вратите пролетта на вашиот чекор?
Еве го вашиот паметен избор!

Без разлика дали ви треба ублажување на болката во предното стапало додека одите или трчате или само сакате да ја намалите болката во стапалото од долг ден на стапалата

Нашите влошки се вклопуваат во сите типови обувки од женски високи потпетици или сандали за машки работни чизми и тениски обувки
СОВРШЕНИ ЗА:
- Болка во стапалото
- Ублажување на болката од сесамоидитис и метатарсалгија
- Општо олеснување за болка во стапалото
- се вклопува во сите Обувки

ЗОШТО ГИ САКАТЕ ВАШИТЕ ПРЕМИУМ МЕТАТАРЗАЛНИ ВЛОШКИ:
- Квалитетни премиум материјали – може да се перат и повторно да се користат
- одлична вредност, купете 100% гаранција без ризик
- Унисекс, една големина одговара на повеќето
- Бесплатно латекс
заштедете пари на скапи медицински сметки, хирургија, физиос, лекови
ПРОИЗВОД:
- Рачно перење во топла вода со мала количина сапун
- САМО сушење на воздух
- Ви препорачуваме да ги носите овие со чорапи за уште поудобно вклопување
View full details