Skip to product information
1 of 4

Преносна Машина за Перење Алишта

Преносна Машина за Перење Алишта

⭐⭐⭐⭐⭐ 4.7/5
Regular price ден 1,450.00 MKD
Regular price ден 3,000.00 MKD Акција ден 1,450.00 MKD
Акција Цена
ПОЛЕСЕН И ПОБРЗ НАЧИН НА ПЕРЕЊЕ

Испери ги твоите алишта лесно каде и да си благодарение на практичната и пренослива мини-машина за перење!

Мини машините за перење се совршени за перење лесни алишта за кои не е потребно посебно перење, како што се вратоврски, маици, долна облека и бебешка облека.

Ултразвучните вибрации ефикасно ги отстрануваат дури и најтврдокорните дамки од гардеробата. Користејќи ултразвучни вибрации, можеш да ја исчистиш гардеробата од кој било материјал без страв од оштетување.
Преклопната машина за перење може лесно да се преклопи без да зафаќа простор, а може да ја собере во куферот и да ве придружува до крај.

Лесно може да се складира во автомобил или багаж, погоден за/патување/движење.
Лесна за употреба.
Како втора машина за перење во семејството, таа е добар избор.


View full details