Skip to product information
1 of 4

Склоплива торба и кревет за бебе

Склоплива торба и кревет за бебе

⭐⭐⭐⭐⭐ 4.7/5
Regular price ден 999.00 MKD
Regular price ден 1,490.00 MKD Акција ден 999.00 MKD
Акција Цена

Мутифункионална и многу практична кревет-торба за бебиња. 


Практична и модерна, може да ја носите секаде со вас, а воедно да имате и мал кревет каде вашето бебе може да преспие
Оваа торба има прегради за сместување на најважни работи за бебиња, како што се пелени, шишиња млеко, марамчиња за бебиња, креми, играчки за заби и други предмети што мора да ги имате.


Ова креветче за патување е изработено од високо квалитетна ткаенина за да обезбеди безбедност и удобност за вашето бебе.
Отпорна на дамки и течност. Креветчето се карактеризира со мека и тенка подлога

Креветче за патување, чанта за пелени и преносна станица за менување бебиња  Вклучува
 • Шипки за потпора и мек душек
 •  Горно затворање со патент со рачки
 •  Преден џеб со патент вклучува 3 изолирани џебови за шишиња
 •  Главната преграда содржи повеќе џебови
 •  Отворени џебови од двете страни
 •  Прилагодливи прерамки за рамо,
 •  отпорни на вода
 •  Отпорен на прашина и лесен за бришење
 •  Материјал: водоотпорна најлонска ткаенина и памук
 •  Прибл. димензија на производот: 43 x 27 x 21 cm
 • Проширена должина приближно: 70 cm
View full details