Skip to product information
1 of 2

Специјален Крем Паин Релиеф

Специјален Крем Паин Релиеф

⭐⭐⭐⭐⭐ 4.7/5
Regular price ден 399.00 MKD
Regular price ден 799.00 MKD Акција ден 399.00 MKD
Акција Цена

Со Специјалниот крем паин релиеф ослободете се од воспалените мускули и болните зглобови.

Медицинските својства на билките, заедно со нивниот богат извор на хранливи материи, го прават овој крем ослободител на сите видови болки во зглобовите и мускулите.

100% природно
Овој Крем помага во однос на ревматската болка кај:


ЗГЛОБОВИТЕ
КОЛЕНАТА
ЛАКТИТЕ
ГЛУЖДОВИТЕ
РАМОТО
РБЕТОТ

УПОТРЕБА:
 1-2 пати на ден се нанесува тенок слој со блага масажа на саканото место. 

 

View full details