Skip to product information
1 of 6

СТАЛАЖА ЗА ПЕРАЛНА

СТАЛАЖА ЗА ПЕРАЛНА

⭐⭐⭐⭐⭐ 4.7/5
Regular price ден 999.00 MKD
Regular price ден 1,550.00 MKD Акција ден 999.00 MKD
Акција Цена

Доколку сегогаш ви фали простор за складирање во вашиот тоалет или просторија со пералната, еве го вистинскиот производ за вас.

Ултра практична високо квалитетна универзална сталажа за организација на просторот над вашата машина за перење алишта.

Благодарение на обмислената конструкцијат од висококвалитетни материјали, сталажата без проблем ќе ги издржи сите ваши реквизити, без да ви смета во вашите активности.

Благодарение на својата приспособливост и дизан со три полици и странични закачалки со леснотија ќе ви се обезбеди простор за прашокот и омекнувачот, крпи, ролни со хартија, средства за хигиена, пешкири, реквизити итн.

Исклучително лесно за монтажжа се што треба да направите е да го составите согласно приложеното упатство во пакувањето.

Шипките на сталажата се изработени од нерѓосувачки челик – инокс, а во комбинација со високо квалитетната АБС пластика, ова сталажа ќе ја користите со големо задоволство во годините што доаѓаат.


Димензии:

View full details