Skip to product information
1 of 5

One Step 2 во 1 Четка за коса

One Step 2 во 1 Четка за коса

⭐⭐⭐⭐⭐ 4.7/5
Regular price ден 599.00 MKD
Regular price ден 999.00 MKD Акција ден 599.00 MKD
Акција Цена
Со еден чекор – сушење, исправање и обликување !!!
Електричната четка за коса ONE STEP  е функционална четка за коса која лесно и брзо ја суши и исправува косата без да ја оштети.
Ќе уживате во мека, сјајна и мазна фризура долго време.
Благодарение на својата извонредна моќност од 1000 W без напор ќе ја исушите и стилизирате косата.
  • Електрична четка за сушење и фенирање на коса и можност за различни стилови на фризура, дизајнирана да и даде одличен волумен на косата исто така и преграсен сјај во само еден чекор.
  • Уникатниот овален дизајн на четката ја мазни косата додека заоблените рабови брзо создаваат волумен од коренот се до краевите во само едно поминување низ влакната.Електричната четка за коса ONE STEP  има керамички слој што ја штити косата и пренесува сјај.

 Спецификација:

  • Големина: 384 * 109 * 90 мм
  • Тежина: 660гр
  • Напон: 110 / 240V 50 ~ 60Hz
  • Моќност: 1000 W
  • Три нивоа на температурата: 60 -120 степени
  • Функција: сушење + исправање
View full details